Adresa:
Pulska 2
52220 Labin
Istra, Hrvatska

Vaše ime:  

Vaš e-mail:

Poruka:

Unesite sljedeći kod:captcha

PROKURIST/VLASNIK:
Branko Kontošić

DIREKTOR:
Marko Kontošić, mag.ing.aedif.: marko@deconte.hr

TEHNIČKI DIREKTOR:
Maurizio Jelić: maurizio@deconte.hr

ADMINISTRACIJA/FINANCIJE:
Martina Markov: martina@deconte.hr
Sabrina Percan Modrušan: sabrina@deconte.hr
Iva Batelić:  iva@deconte.hr
Loreta Šarac Rajković:  loreta@deconte.hr
Dragica Glavičić: dragica@deconte.hr

PRAVNI ODJEL:
Maja Žužić:  pravnica@deconte.hr

INŽENJERI:
ing@deconte.hr
Zlatko Kontošić: zlatko@deconte.hr
Damir Kos, ing.građ.: damir@deconte.hr
Zoran Licul, ing.građ: zoran@deconte.hr
Bojan Adamović, univ.bacc.ing.aedif.: bojan@deconte.hr
Nikola Oroz, mag.ing.aedif.: nikola@deconte.hr
Ivan Skočibušić, mag.ing.aedif.: ivan@deconte.hr

ALU I PVC STOLARIJA:
Voditelj pogona: Albert Glavičić
pvc@deconte.hr
tel/fax: 052 851 707
mob.: 091/1853-222

DRVENA STOLARIJA:
Voditelj pogona: Klaudio Kranjac
drvo@deconte.hr
mob.: 091/1853-197

TRGOVINA:
Voditelj trgovine: Ardian Kajtazi:
ardian@deconte.hr
trgovina@deconte.hr
mob.1: 091/1853-220
mob.2: 091/1255-013
tel: 052 854 986

ARMIRAČNICA:
Voditelj pogona: Rinaldo Miletić  
mob.: 091/1853-205
tel: 052 857 288
Dubrova, Labin

BETONARA:
Voditelj pogona: Kristijan Lazarić
mob.: 091/1853-202
tel.: 052 851 797
Dubrova, Labin

ADMINISTRACIJA BETONARA / ARMIRAČNICA:
Elis Miletić:  elis@deconte.hr
mob. 091/1853-203
tel/fax: 052 853 042
Pulska 2, Labin