Adresa:
Pulska 2
52220 Labin
Istra, Hrvatska

Vaše ime:  

Vaš e-mail:

Poruka:

Unesite sljedeći kod:captcha

PROKURIST / VLASNIK:
Branko Kontošić

DIREKTOR:
Marko Kontošić, mag.ing.aedif.: marko@deconte.hr

TEHNIČKI DIREKTOR:
Maurizio Jelić, ing.građ: maurizio@deconte.hr

ADMINISTRACIJA / FINANCIJE:
Dragica Glavičić, bacc.oec: dragica@deconte.hr
Andrea Ipavec Stepčić, bacc.admin.publ: andrea@deconte.hr
Sabrina Percan Modrušan, bacc.oec: sabrina@deconte.hr
Iva Batelić, bacc.oec:  iva@deconte.hr
Loreta Šarac Rajković, bacc.oec:  loreta@deconte.hr

PRAVNI ODJEL:
Karla Pamić, mag.iur: karla@deconte.hr

NEKRETNINE:
Zlatko Kontošić: zlatko@deconte.hr
mob.: 091/122-0993

MARKETING / PR:
Monika Derosi Crnogorac, mag.oec: monika@deconte.hr
mob.: 091/1255-006

INŽENJERI:
ing@deconte.hr
Damir Kos, ing.građ.: damir@deconte.hr
Zoran Licul, ing.građ: zoran@deconte.hr
Nikola Oroz, mag.ing.aedif.: nikola@deconte.hr
Ivan Skočibušić, mag.ing.aedif.: ivan@deconte.hr
Mateo Teskač: mateo@deconte.hr
Paulo Honović: paulo@deconte.hr

ALU I PVC STOLARIJA:
Voditelj pogona: Albert Glavičić
pvc@deconte.hr
tel/fax: 052 851 707
mob.: 091/1853-222

DRVENA STOLARIJA:
Voditelj pogona: Klaudio Kranjac
drvo@deconte.hr
mob.: 091/1853-197

TRGOVINA:
Voditelj trgovine: Eliana Načinović Erceg
eliana@deconte.hr
trgovina@deconte.hr
mob.1: 091/1853-220
tel: 052 854 986

ARMIRAČNICA:
Voditelj pogona: Serđo Honović 
mob.: 091/1853-205
tel: 052 857 288
Dubrova, Labin

BETONARA:
Voditelj pogona: Kristijan Lazarić
mob.: 091/1853-202
tel.: 052 851 797
Dubrova, Labin

ADMINISTRACIJA BETONARA / ARMIRAČNICA:
Elis Miletić, bacc.oec:  elis@deconte.hr
mob. 091/1853-203
tel/fax: 052 853 042
Pulska 2, Labin